تبلیغات
پرسش و پاسخ‌های حقوقی همواره امری جدایی‌ناپذیر در زندگی بشر بوده است این سؤالات حقوقی اگر درست و بجای مناسب و سریع و در زمان مناسب پاسخ داده شود می‌تواند تأثیرات به‌شدت مثبتی در زندگی بشر بگذارد.

اما سؤال اصلی این است که این سؤالات حقوقی از چه کسانی پرسیده شود؟
وکلای پایه‌یک دادگستری در زمینه‌های مختلف حقوقی می‌توانند بهترین مشاور و پاسخگو به سؤالات حقوقی شما در مورد، موردنظر شما باشند.

اما از کجا می‌توان بهترین وکلا را که دارای بهترین تخصص و تحصیلات باشند پیدا کرد؟
یک موسسه حقوقی امن‌ترین و مناسب‌ترین مکان برای پیدا کردن یک وکیل زبده و کار بلد و پایه‌یک دادگستری است پیشنهاد ما به شما هم‌وطنان عزیز موسسه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران است که دران اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند مشاوره حقوقی رایگان و یا مشاوره‌ی حقوقی تلفنی و یا مشاوره حقوقی آنلاین از بهترین وکلای پایه‌یک دادگستری دریافت نمایند.

شماره تلفن مشاوره حقوقی آنلاین
سؤالات حقوقی که اگر درست و بجا پرسیده و پاسخ داده شوند می‌تواند بهترین کمک را در پرونده‌های حقوقی به شما عزیزان بکند اما اینکه این سؤالات حقوقی شما به‌طور آنلاین و در لحظه از طریق بهترین وکلا پاسخ بدهد. شما عزیزان می‌توانید با موسسه حقوقی گروه وکلای تهران تماس حاصل کنید با شماره ۷۷۲۲۱۹۴۱ – ۲۱ وقتی می‌توانید جهت تنظیم وقت مشاوره‌ی حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری یا حتی قاضی‌های سابق دادگستری به آدرس :تهران –میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی – پلاک ۵۷۸ طبقه ۲ اقدام کنید که البته لازم است موضوع پرونده یا موضوع مشاوره خود را بیان کنند تا جلسه مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان با حضور وکیل دادگستری با تخصص دران موضوع باشد و این امر به جهت این است که گروه وکلای تهران در زمینه‌ی مشاوره‌ی حقوقی و اعلام وکالت در پرونده‌ها به‌صورت تخصصی عمل نمایند.


سوال حقوقی آنلاین | وکیل آنلاین


زوجین برای اقدام به طلاق توافقی ابتدا باید به‌اتفاق هم به یک دفتر خدمات قضایی مراجعه کنند و برای ثبت دادخواست خود به واحد ثبت دادخواست رفته و موضوع دادخواست خود را که صدور گواهی عدم امکان سازش است مطرح نمایند و دادخواست را با تکمیل اطلاعات لازم به ثبت برسانند.

پس از به ثبت رساندن دادخواست دادگاه بر طبق آدرس محل سکونت مشترک زوجین تعیین می‌شود.

پس از تعیین دادگاه و شعبه مربوطه، برای هر دو طرف پیامک ارسال می‌شود که حاوی شعبه مربوطه و تاریخ رسیدگی و مراجعه است. زوجین هر دو باید در تاریخ مقرر به شعبه اطلاع‌رسانی شده مراجعه کنند و در جلسه رسیدگی حضور به هم رسانند و خواسته خود که همان طلاق توافقی است را در دادگاه مطرح نمایند.

در این هنگام قاضی دادگاه زوجین را به داوری ارجاع می‌دهد که می‌تواند داور از بین دوستان یا آشنایان زوجین باشد که در صورت عدم تمایل زوجین دادگاه رؤسا اقدام به انتخاب داور می‌نماید پس از داوری زوجین به مراکز مشاوره معرفی می‌شوند که در این مراکز طرفین با مطرح نمودن دلیل عدم توافق و عدم سازش تحت مشاوره قرار می‌گیرند اگر این مشاوره نیز پاسخگو نبود و باعث انصراف زوجین از طلاق نشد مشاور نظر کارشناسی خود را به‌صورت مکتوب و در قالب گزارشی مدلل به دادگاه می‌فرستند.

بعد از بررسی نظر کارشناسی مشاور و داور نزد شعبه مربوطه قاضی اقدام به صدور گواهی عدم امکان سازش می‌کند در صورتی طرفین برای طلاق توافقی عجله داشته باشند برای جلوگیری از اتلاف وقت می‌توانند در همان جلسه دادگاه حق تجدیدنظرخواهی و فرجام‌خواهی را از خود ساقط کنند با این امر، رأی دادگاه قطعی شده و مدیر دفتر دادگاه سه نسخه از گواهی امکان سازش را تنظیم می‌نماید و به هریک از طرفین می‌دهد گواهی عدم امکان سازش سه ماه اعتبار دارد و با منقضی شدن مدت اعتبارش، دیگر اثر حقوقی ندارد و بی‌ارزش تلقی می‌شود. این مدت زوجه باید در صورت بکارت از پزشکی قانونی گواهی سلامت بکارت اخذ کند و در صورت باکره نبودن گواهی عدم بارداری اخذ کند و پس‌ازآن به دفاتر ثبت ازدواج و طلاق مراجعه نمایند و نسبت به اجرای رأی طلاق اقدام نمایند و صیغه طلاق درباره آنها جاری شد.


منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Neginimanian1952 در سه شنبه، ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲ قبل از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha