تبلیغات
بهره بردن از آگاهی‌های مشاوره‌ها و مشاورین تلفنی و آنلاین حقوقی گروه وکلای تهران که به‌تمامی قوانین و مقررات تسلط دارند همیشه برای خانواده‌ها و شرکت‌ها راهگشا بوده و هست با مشاوره قضایی تلفنی می‌توانید با حداقل هزینه بهترین تصمیم‌ها را بگیرید. اطلاعات حقوقی که از این مسیر به‌دست می‌آید همیشه معتبر و صحیح است. خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی خلاصی یابید.

اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل یا مشاورین حقوقی مشاوره نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلشان را با وکیل در میان بگذارند تا با مشاوره حقوقی بهترین راهکارها را پیش رویشان قرار دهد. خیلی مواقع می‌توان تنها با چند دقیقه مشاوره ساده و آسان از ورود به مشکلات حقوقی جلوگیری کرد.وکیل قضایی آنلاین | مشاوره حقوقی قضایی


مرکز مشاوره آنلاین و تلفنی و حضوری گروه وکلای تهران با بیش از ۱۲۰۰ وکیل پایه‌یک دادگستری و ۳۰ شعبه‌ی فعال در سراسر کشور تخصصی‌ترین مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی و حقوقی در ایران است که دارای کادری مجرب و باتجربه متشکل از متخصص‌ترین روانشناسان و وکلای ممتاز، ارائه‌دهنده خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مشاوره، روانشناسی، تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره ازدواج تلفنی، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره تلفنی مشکلات جنسی، مشاوره تلفنی خیانت، مشاوره تلفنی طلاق، مشاوره عوارض خود ارضایی، مشکلات فردی و استرس، اضطراب، افسردگی، وسواس، ترس.

مشاوره حقوقی تلفنی در زمینه‌های : مشاوره تلفنی طلاق، مشاوره تلفنی مهریه، مشاوره قضایی ، مشاوره تلفنی نفقه و مشاوره تلفنی اجرت‌المثل و بیمه و مشاوره تلفنی حضانت کودک، مشاوره تلفنی تغییر سن در شناسنامه، شرایط درخواست تغییر نام، شرایط تغییر نام و نام خانوادگی، مشاوره تلفنی انحصار وراثت، مشاوره تلفنی املاک و اسناد، مشاوره‌ی تلفنی مسائل ثبتی، مشاوره تلفنی جزایی و کیفری با حضور بهترین وکلای پایه‌یک دادگستری پاسخگوی شما عزیزان می‌باشیم.


از راه‌اندازی سایت مشاوره حقوقی تلفنی موسسه حقوقی گروه وکلای تهران آشنایی عموم مردم نسبت به تکالیف وظایف قانونی و اخلاقی خود در جامعه و چگونگی اجرای قوانین در جامعه و همچنین آگهی دادن به مردم در خصوص ضرورت استفاده و رعایت قانون در مسیر عدالت و اهمیت انجام و اجرای صحیح قانون در جامعه و همچنین آگاهی دادن مردم در خصوص قوانین و مقررات حقوقی می‌باشد. مشاوره حقوقی تلفنی و حضوری و آنلاین موسسه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران در جهت حل مشکلاتی که در حال حاضر جامعه به آن مبتلا می‌باشد از قبیل تصادف، کلاه‌برداری، انحصار وراثت، تقسیم ارث، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت کودک، استرداد جهیزیه، رابطه نامشروع، قصاص، دیه، زندان، دعاوی خانوادگی، مسائل حقوقی بانکی، مسائل حقوقی املاک و اراضی، تخلیه، سرقفلی، مسائل حقوقی ثبت‌اسناد و ……… پیشتاز است.

شماره تلفن مشاوره قضایی آنلاین
در صورت برقراری تماس با شماره‌ی ۷۷۲۲۱۹۴۱ -۰۲۱ می‌توانید وقت مشاوره تنظیم کرده و به آدرس: تهران – میدان رسالت – خیابان فرجام – بعد از خیابان حیدر خانی – پلاک ۵۷۸ – طبقه ۲ مراجعه کنید و ما را از نظرات و پیشنهادات خود مطلع سازید. مشاوره حقوقی گروه وکلای تهران فرصتی حقوقی است که به شما کمک می‌کند تا با صرف کمترین وقت هزینه و مشکلات یا مسائل خود را بررسی کرده و راهکار قانونی خود را از وکیل یا مشاورین متخصص حقوقی دریافت کنید مشاوره حقوقی گروه وکلای تهران به‌صورت مشاوره تلفنی و حضوری و آنلاین صورت می‌گیرد.

همیشه تلاش کرده‌ایم چکیده‌ای از تجربیات و قوانین حقوقی را در قالب اطلاع‌رسانی حقوقی در اختیار هم‌وطنان قرار دهیم. متأسفانه با شکایات بسیار زیادی مواجهه شدیم اما ما به اصل اطلاع‌رسانی و آگاه‌سازی همه‌ی عموم از حقوق خود اعتقاد داشته و تلاش می‌کنیم با رعایت کامل حقوق همکاران و عموم مردم به این مهم ادامه بدهیم.

امیدواریم همیشه با پیگیری مستمر ایده‌ها و گفته‌هایمان برای آینده ای بهتر نه فقط برای مجموعه‌ی حقوقی گروه وکلای تهران بلکه برای جامعه حقوقی قدمی هرچند کوچک برداشته باشیم.منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Neginimanian1952 در شنبه، ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۶ قبل از ظهر، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha