تبلیغات

 

وکیل طلاق توافقی، نماینده یا جانشین شخص حقوقی است که از طرف شخص دیگری، حقوقی یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مامور می شود.

وکیل طلاق توافقی تخصصی است به شخصی اطلاق می شود که در مقام مراحل حقوقی تمامی مشکلات قضایی مسئولیت دفاعیه از متهم یا شاکی به نام جایگاه موکل خود می پردازد.

وکلای حقوقی که در دفتر وکالت گروه وکلای تهران مشغول به کار می باشند و با توجه به زمینه کاری و تخص خود در دفتر وکالت گروه وکلای تهران و تجربه کاری بالا می توانند در تمامی زمینه های حقوقی انتخاب خوبی برای انتخاب وکیل طلاق توافقی می باشند.

عقد وکالت چیست؟

طبق ماده 656 ق.م وکالت عقدی است که به موجب آن یکی از طرفین طرف دیگر برای انجام  امری نایب خود می نماید. حال اقسام وکالت حقوقی به این شکل هست که :

  • وکیل انتخابی
  • وکیل معاضرتی
  • وکیل تسخیری
  • وکیل اتفاقی که هرکدام تعریف جداگانه منحصر به خود را دارا می باشند.

 

وکیل انتخابی :

یکی از معمول ترین روشهای انتخاب وکیل است که به نوعی گفته می شود که اشخاص حقیقی و یا اشخاص حقوقی با اختیار و انتخاب خود وکیل دادگستری مورد نظر خود راا انتخاب می نمایند. با توافق در زمینه های مختلف کاری اعم از میزان حق الوکاله و حدود اختیارات وکیل، وجود یا عدم وجود حق توکیل به غیر و مسائل از این قبیل اقدام لازیم وکیل دادگستری می نماید.

شرایط طلاق توافقی :

یکی از راههای طلاق توافقی این است که شما اول شرایط طلاق توافقی را بدانید و بفهمید که چه مراحلی دارد. وکیل دادگستری تمامی قانون های مربوط به طلاق توافقی را می داند و به همین دلیل هست بسیاری از مردم برای کارهای خود وکیل می گیرند.

 

در صورتی که نیاز دارید در مورد مسائل طلاق توافقی سوال بپرسید می توانید با شماره 77221941 تماس گرفته و از وکلای مجرب گروه وکلای تهران سوال بپرسید.

منبع: وکیل طلاق توافقی

+ نوشته شده توسط Neginimanian1952 در شنبه، ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۸ بعد از ظهر، یک بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha