تبلیغات
گروه وکلای تهران در حل مشکلات حقوقی افراد در قالب اخذ مشاوره حقوقی به شیوه های اینترنتی تلفن ، حضوری ، آنلاین و در صورت نیاز ارجاع به وکیل متخصص ، تضمین بهترین نتیجه را به کاربران خود می دهد.

در موسسه حقوقی گروه وکلای تهران وکلای متخصص در زمینه های خانواده – کیفری – حقوقی – امور حسبی – حقوق تجاری – دعاوی ملکی – امور ثبتی و سایر موارد گرد آوری شده اند تا مراجعه هر موکل یا شخصی که جهت مشاوره حقوقی مراجعه نموده به وکیل متخصص همان موضوع ارجاع داده شود .

ویژگی منحصر به فردی که در گروه وکلای تهران جهت رسیدگی پرونده ها ، حسب میزان موفقیت درصد بالایی از پرونده ها شده این است که وکلا به صورت گروهی در یک تخصص خاص پرونده موکل را مورد بررسی و مطالعه قرارداده و با در نظر گرفتن تمام جوانب کار گروهی درصد موفقیت پرونده را به حداکثر ممکن می رسانند .

دیگر ویژگی که گروه وکلای تهران را از سایر موسسات حقوقی متمایز کرده و با عث جلب رضایت فرد مراجعه کننده شده اینست که قبل از قبول پرونده ، به طور کامل پرونده مورد بررسی قرار می گیرد و مطالعه می گردد.

تمامی مدارک ، اطلاعات ، وقایع ، شرایط پرونده به دقت کنجکاوی می شود و وکلا پس از مشورت و جلسه در مورد میزان احتمالی موفقیت ، واقعیت ها را به موکل خود می گویند و اگر درصد موفقیت پرونده کم باشد امکان نتیجه گیری مطلوب در پرونده نباشد از قبول وکالت صرف نظر می نمایند .

امروزه مشاوره حقوقی به یک نیاز همچون سایر نیازهای اولیه زندگی تبدیل شده و مشکلات فراوان زندگی روزمره و پیچیدگی مسائل حقوقی باعث شده که افراد قبل از هر اقدام با یک مشاور حقوقی خوب در هر مساله حقوقی نیاز به مشورت و راهنمایی را حس کنند و لازمه زندگی خود بدانند .


بهترین مشاوره حقوقی

گروه وکلای تهران آماده ی عقد قرارداد و مشاوره در زمینه های زیر می باشد
حقوق خانواده از جمله :
ازدواج – طلاق – نفقه -مهریه – اجرت المثل – طلاق توافقی – نحله – ارث زن

حضانت فرزندان – طلاق از سوی مرد – محاسبه مهریه به نرخ روز – روابط نامشروع

انواع قراردادها از جمله عقود معین شامل :
اجاره – بیع – صلح – وکالت – اقامتگاه – تابعیت – ادله اثبات دعوی

دعاوی کیفری از جمله :
حدود -تعزیرات – قتل – جعل – توهین – سرقت – تهدید – آدم ربایی – کلاهبرداری – جرایم پزشکی – انتقال مال غیر – خیانت در امانت روابط نامشروع.

امور حسبی از جمله :
وصیت – انحصار وراثت – ولایت – قیمومت

ثبت احوال از جمله :
ازدواج موقت – اخذ و ابطال شناسنامه – تغییر سن شناسنامه – تغییر نام و نام خانوادگی در شناسنامه – حذف نام همسر سابق در شناسنامه.

حقوق تجاری :
از جمله انواع شرکت های تجاری ، تسویه ورشکستگی ، اوراق تجاری شامل چک و سفته و برات و وکالت قضایی – وکالت دادگستری – وکالت تام – وکالت خاص – وکالت مطلق – وکالت مقیدو وکالت در توکیل

دعاوی ملکی از جمله :
الزام به تنظیم سند رسمی – تقسیم و فروش ملک مشاع – سرقفلی – تصرف عدوانی – خلع ید – اجاره مشکلات ثبتی و املاک و غیره

انجام خدمات بین المللی از جمله :
ثبت شرکت در سرتا سر دنیا قراردادهای بین المللی و داوری بین المللی

گروه وکلای تهران با بهره مندی از وکلای مجرب و متعدد و با سابقه و با ارایه بهترین خدمات از جمله مشاوره حقوقی رایگان و پشتیبانی وکیل متخصص تا پایان پرونده و رسیدن به هدف مورد نظر شما را حمایت نموده و در صورت که با ارزیابی پرونده و بررسی جزبه جز متوجه شویم که امکان رسیدن موکل به هدف خود وجود ندارد از گرفتن پرونده صرف نظر کرده و سبب اتلاف هزینه و انرژی و وقت موکل نخواهیم شد.


منبع: مشاوره حقوقی | گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Neginimanian1952 در شنبه، ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۸ قبل از ظهر، ۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha