تبلیغات
گروه حقوقی وکلای تهران از بهترین گروه های حقوقی در تهران است که با به کارگیری مجموعه ای از وکلای پایه یک دادگستری تهران اقدام به حل مشکلات حقوقی هموطنان خود نموده .

انتخاب و گزینش برترین وکلا در گروه وکلای تهران و پرونده های موفق این وکلت ، گروه وکلای تهران و پرونده های موفق این وکلا ، گروه وکلای تهران را به ساده ترین گروه حقوقی در تهران معروف کرده .

گروه وکلای تهران با بیش از دو دهه سابقه کاری درخشان و بیش از ۹۵ درصد پرونده های موفق و با ارایه مشاوره ی حقوقی و قبول وکالت و مطالعه پرونده ، موکلین خود را در جریان روند رسیدگی و شرایط کلی پرونده و میزان درصد موفقیت پرونده قرار می دهد.

بهترین گروه حقوقی:
گروه ای است که در صورت بررسی مشکل حقوقی موکل و ارزیابی همه جانبه آن پس از مطالعه پرودنده متوجه شود امکان انجام وکالت وجود ندارد و یا درصد پایینی احتمال به موفقیت پرونده هست از گرفتن پرونده صرف نظر نمود و باعث ضرر به مال و وقت موکل نمی شود .

خوشبختانه امروزه با تاسیس موسسات حقوقی رسیدگی به پرونده موکلان خیلی تخصصی تر و با استفاده از نظر چندین وکیل متخصص مورد بررسی و اقدام حقوقی قرار می گیرد.

مطابق با آیین نامه مربوط به تشکیل موسسات حقوقی، گروه حقوقی شخصیتی حقوقی است که منحصرا توسط دو یا چند وکیل دادگستری پایه یک تاسیس می شود و وظایفی همچون انجام کلیه امور وکالت و مشاوره تنظیم قرارداد و به طور کلی امور حقوقی ، مطابق با مقررات قانونی و آیین نامه مربوط به گروه حقوقی را به عهده دارد . طبق این آیین نامه گروه حقوقی منحصرا توسط وکلای دادگستری با شرایط مذکور در آیین نامه قابلیت ثبت دارد.

گروه حقوقی وکلای تهران مطابق با مقررات مذکور در آیین نامه اقدام به ثبت گروه حقوقی نموده و با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین وکلا و با اخذ مجوز از کانون وکلای دادگستری مرکز شروع به فعالیت نموده .
بهترین گروه مشاوره حقوقی در تهران:
در گروه وکلای تهران در ارتباط با موضوعات زیر ارایه می شود :
مطالبه وجه چک ، مطالبه وجه سفته ، مطالبه وجه رسید، مطالبه وجه فاکتور ، قرض مطالبه وجه براساس قرارداد وتعهدات مالی ، مطالبه وجه براساس وجه دستی پرداختی در حضور شاهد.خانواده :
مهریه ، اعسار ، نفقه ، حضانت ، تمکین ، اجرت المثل زوجه ، طلاق توافقی

قیمومیت :
استرداد جهیزیه ، اثبات رابطه زوجیت ، تدلیس ، ملاقات فرزندان ، اثبات

دیه :
حوادث ناشی از کار – تصادفات منجر به دیه – ضرب و جرح عمومی – دیه قتل – دیع اعضا- دیه جراحات

کیفری :
کلاهبرداری – فروش مال غیر – خیانت در امانت – صدور چک بلامحل – سرقت – ارتشاء – اهانت به مقدسات – استعمال مشروبات الکلی – جعل – هتک حرمت اشخاص – هتک حرمت –

ملکی :
مشارکت در ساخت – خریدو فروش ملک – تخلیه ملک اجاره ای – دعاوی ملکی بر سر ثبت – الزام – تقسیم و فروش – سرقفلی – تصرف عدوانی – خلع ید- اجاره

انواع قراردادها :
عقود معین همچون بیع – صلح وکالت

امور حسبی :
از جمله وصیت – انحصار وراثت – ولایت – قیمومت

ثبت احوال :
از جمله ازدواج موقت – اخذ شناسنامه – ابطال شناسنامه – تغییر سن شناسنامه – تغییر نام خانوادگی در شناسنامه – حذف نام همسر سابق در شناسنامه

حقوق تجاری از جمله :
انواع شرکت های تجاری ، تسویه و ورشکستگی ، اوراق تجاری شامل چک و سند.

منبع: گروه وکلای تهران
+ نوشته شده توسط Neginimanian1952 در پنجشنبه، ۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۴ بعد از ظهر، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha